IPhone 11 - zestawienie plotek

Udostępnij

Co roku giganci rynku smartfonów ogłaszają swoje flagowe urządzenia. W tym roku, nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, co Apple ma w sklepie dla nas. Ale zanim to nastąpi, oto kilka plotek i przecieków na temat tego, czego można się spodziewać przyjść Wrzesień.

Wydanie data i cena

Jeśli Apple trzyma się swojej kultury z ostatnich lat, zobaczymy nowe urządzenia tej jesieni we wrześniu. Od iPhone'a X flagowiec, spodziewamy się, że Apple ogłosi trzy iPhone'y. Telefon budżetowy, następca następca XR, następca średniej klasy XS, i trzecia odsłona, następca XS Max. następca XS Max.

Oczekuje się, że ceny w Apple będą nadal rosły. w sferze Apple. Jedno jest pewne, będą zaczynać się od 1000 dolarów lub więcej.

Mieszanka LCD i OLED to już przeszłość

Pomimo przyjęcia przez Apple technologii OLED w swoim flagowym iPhone'ie, budżetowy telefon jest zobowiązany do posiadania panelu LCD, to co budżetowy telefon jest. Według najnowszych raportów, Apple przestanie używać panelu LCD w swoich iPhone'ach z 2020 roku.

Trzy tylne ustawienie kamery

To jest najbardziej mówiona cecha nadchodzącego iPhone'a. Według Bloomberga, jeden z modeli iPhone'a 2019 będzie miał potrójny tylny zestaw kamer. Jeden z nich aparatów będzie obsługiwać technologię 3D i jeszcze bardziej wzmocni AR firmy Apple.

Inne źródła, takie jak OnLeaks, poszły dalej, aby podać szczegóły dotyczące potrójnego zestawu kamer. Według OnLeaks, konfiguracja będzie zawierać 10- i 14-megapikselowe czujniki, i jeden centralny obiektyw.

A13 procesor

Apple uaktualnia swój procesor w swoich nowych flagowych modelach. Flagowiec iPhone X zadebiutował układem A11 bionic, podczas gdy np. iPhone XS wykorzystuje A12. iPhone'y z 2019 roku będą napędzane przez układ A13 układ bioniczny.

Przycisk wyciszania i USB typu C

Oprócz trzech kamer z tyłu, spekuluje się, że że iPhone 11 będzie bardzo podobny do iPhone'a XS. Będzie również sport okrągły przycisk wyciszania, zgodnie z OnLeaks rendery. Apple jest również skoki oświetlenia statku złącze i dołączenie do USB-C. Apple użył USB-C w swoich iPad Pros, MacBook Air, i Pro. Bloomberg miał wcześniej poinformował, że Apple testuje USB-C na prototypach iPhone'a.

Funkcja dzielenia się energią

Odkąd Apple zabił swoją matę ładującą AirPower, plotki latały wokół twierdząc, że iPhone 11 będzie tout dwustronne ładowania. Funkcja dzielenia się energią będzie podobna do tej w Samsung Galaxy S10 urządzeń. Dzięki tej technologii, fani Apple będą mogli ładować swoje bezprzewodowe urządzeń bezprzewodowych za pomocą swoich iPhone'ów. Aby wykonać ten wyczyn, przewidywano, że iPhone'y z 2019 roku będą miały większą pojemność baterii.

Brak modeli 5G w 2019 r.

Rok 2019 jest ważnym rokiem w komunikacji komórkowej ponieważ nastąpiło wdrożenie 5G. W przeciwieństwie do innych producentów w Android realm, Apple miał trudny czas z technologią 5G. Począwszy od sądu bitwy z Qualcomm do niepowodzenia Intel 5G chipów Apple szedł na. Ale od ugody z Qualcomm, Apple 5G plany może kick start. Na dzień Teraz można spekulować, że Apple dołączy do wyścigu 5G w 2020 roku. Do tego czasu Do tego czasu infrastruktura 5G będzie już wdrożona na całym świecie.