IOS 11.4 beta

Udostępnij

Apple jest znany z pchania aktualizacji lepiej niż jakikolwiek inny producent telefonów. To dlatego, że Apple ma jeden ekosystem i w przeciwieństwie do Androida, nie musi się martwić o kwestie dostosowywania. To tylko drugi dzień, że Apple wydała aktualizację iOS 11.3, a teraz uświetnił nas z iOS 11.4 beta. Ta beta ma niektóre z funkcji, które były przewidywane do funkcji w 11.3 aktualizacji, ale nie zrobić. Oto funkcje, które można się spodziewać w aktualizacji;

Lepsze doświadczenie synchronizacji tekstu

Apple's iMessage jest jednym z najlepszych w branży smartfonów, ale kiedy podłączyć swoje wiadomości do innego urządzenia, to jest, gdy problemy powstają. Dodając urządzenie takie jak iPad, zauważysz, że wiadomości docierają z opóźnieniem, a czasami nazwy kontaktów nie są synchronizowane poprawnie. Wizją Apple było przeniesienie przesyłania wiadomości do iCloud; system online rozwiązuje ten problem. Funkcja ta została zapowiedziana w 2017 roku i nie trafiła do aktualizacji 11.3, jest szansa, że będzie dostępna w finalnej wersji 11.4.

Parowanie dwóch Home Pods

Najwyraźniej w iOS 11.4 parowanie dwóch Home Pods może dać doświadczenie dźwięku stereo. Apple już zademonstrowane parowanie stereo do kilku recenzentów przed wydaniem Home Pod. W tej chwili, beta będzie monitować o sparowanie dwóch Home Pods, ale jest jeden problem, obecne oprogramowanie Home Pod nie obsługuje funkcji.

Ulepszona funkcja przesyłania strumieniowego; AirPlay 2

iOS 11.4 zawiera uaktualnioną wersję AirPlay2, funkcji bezprzewodowego przesyłania strumieniowego firmy Apple. Ta wersja pozwala na parowanie urządzeń z innymi urządzeniami multiplay, które obsługują funkcję bezprzewodowego przesyłania strumieniowego. Na obecnym rynku ta funkcjonalność jest podobna do tego, co nazywa się funkcjonalnością multiroom audio. Ta funkcja była dostępna w iOS 11.3 beta, ale nie udało się go do ostatecznej wersji. Nowa wersja ma kilka dodanych funkcji, takich jak kontrolowanie głośności urządzeń strumieniowych oddzielnie, sposób, aby przejść Apple. Funkcja ta będzie prawdopodobnie dostępna w wersji ostatecznej, jak to również obsługiwane w tvOS 11.4 beta.

Nowe aplikacje do nauki dla nauczycieli: Class Kit i Schoolwork

Ostatnio, Apple koncentruje niektóre z jego zasobów do szkół i studentów. Widać to było ostatnio na imprezie edukacyjnej Apple w Chicago, gdzie Apple zaprezentowało swojego nowego iPada. iPada zorientowanego na uczniów. To również w tym wydarzeniu, że Apple ujawnił swoje nowe narzędzia nauczania; Class Kit i Schoolwork. Class Kit, podobnie jak AR Kit firmy Apple, to platforma, w której programiści będą wykorzystywać dostępne narzędzia do tworzenia aplikacji edukacyjnych dla produktów z systemem iOS. Z drugiej strony, Schoolwork to aplikacja dla nauczycieli, która pomaga im zarządzać materiałami i zadaniami. Podobna do Classroom Google'a. To w iOS 11.4 beta update, że jest rama dla Class Kit.

Jak uzyskać system iOS 11.4 beta

Aby testować i eksperymentować z funkcjami i innymi nowymi możliwościami, które przynosi iOS 11.4, należy najpierw pobrać i zainstalować aktualizację beta. Jest to możliwe tylko po zapisaniu się do programu beta firmy Apple. Programiści mogą uzyskać dostęp do wersji beta za pośrednictwem witryny Apple dla programistów. Ale przed zainstalowaniem bety, należy wiedzieć, że są one buggy i mają problemy, które nie mają jeszcze rozwiązań. Aby uzyskać lepsze wrażenia, nie instaluj wersji beta na swoim podstawowym urządzeniu.