Potrzebujesz nowego etui do iPhone'a 8 lub iPhone'a 8 Plus?

Udostępnij

12 września był dniem dla fanów smartfonów Apple, w którym Apple ogłosiło pojawienie się trzech produktów iPhone; iPhone 8 i 8+, a następnie iPhone X. iPhone 8 i iPhone 8 plus przypominają poprzednie modele z danej serii, podczas gdy iPhone X, cóż, nie.

iPhone 8 i 8 Plus są ogromnym postępem w stosunku do poprzednich modeli, i prześcigają swoich poprzedników w każdy możliwy sposób. iPhone X, z drugiej strony, jest całkowicie nowym produktem wyposażonym w przepiękny nowy szklany design Apple, i może to być najsłodszy iPhone kiedykolwiek uświetnić rynek.

Jednakże, pomijając cały szum, wszystkie te postępy, projekty szkła i ogromne ceny oznaczają jedno, że iPhone jest bardziej delikatny niż kiedykolwiek. Oznacza to, że musisz zaopatrzyć się w etui do swojego nowego iPhone'a.

Czy musisz więc kupić nowy futerał, jeśli masz jeden dla iPhone'a 7 lub 7 Plus?

Na szczęście nie musisz kupować nowego etui, jeśli masz już jeden futerał do swojego iPhone'a.

To dlatego, że Apple całkiem sporo utrzymał projekt, którego używają do swoich serii iPhone i iPhone Plus. Oznacza to, że iPhone 8 jest prawie identyczny z iPhone 7, a to samo dotyczy iPhone 8 Plus i iPhone 7 Plus.

Oto kilka specyfikacji dotyczących rozmiarów;

Z powyższych specyfikacji można zauważyć, że chociaż poszczególne telefony nie są dokładnie identyczne, to prawie są. iPhone 8 jest o 0,1 mm wyższy i 0,2 mm szerszy i grubszy od iPhone'a 7. Podobne różnice wymiarowe znajdziemy pomiędzy iPhone'em 7 Plus i iPhone'em 8 Plus.

Jedyna duża różnica pojawia się tutaj w kwestii wagi, bo większe baterie sprawiły, że telefony są nieco cięższe. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na design.

Najważniejsze cechy, które decydują o tym, czy etui pasuje do telefonu, to położenie aparatu, wielkość aparatu i zwykłe porty. Zostały one zachowane w swoich zwykłych pozycjach, a to oznacza, że nie musisz wydawać dodatkowej gotówki na swojego nowego iPhone'a 8 lub 8 Plus.

Jeśli jednak planujesz zakup iPhone'a X, to będziesz musiał kupić nową obudowę. Jest to spowodowane tym, że posiada on zupełnie nowy design, kształt aparatu, lokalizację itp. Nie ma więc aktualnego etui, którego możesz z nim używać.

Jeśli jesteś dość wygodny ze swoim etui iPhone 7 lub 7 Plus, możesz skorzystać z kompatybilności i użyć go do nowego smartfona iPhone 8 lub iPhone 8 plus. Wypróbuj etui z rzeźbionego drewna! Każdy powinien mieć drewnianą skórę dla swojego telefonu.

Apple wprowadziło także nowe akcesoria, które mają towarzyszyć nowym urządzeniom. Istnieją nowe standardowe etui silikonowe i skórzane dla iPhone x, iPhone 8 i iPhone 8 Plus.