Green Cell – inteligentne ładowarki i kable USB-C – USB-C

Udostępnij

Inteligentne ładowarki Green Cell to nowa jakość w tym segmencie produktów. Są funkcjonalne i efektywne.

Nowa jakość

Elegancki design, wysokiej jakości materiały oraz subtelne zielone podświetlenie wtyku sprawią, że ładowarka dystansuje swoich konkurentów. Aby zmaksymalizować wygodę użytkowania kabla GC Ray USB-C, zwiększono jego długość o 20 cm w stosunku do standardowych kabli, co czyni go bardziej praktycznym. Został równierz wyposażony w subtelne zielone podświetlenie przy wtyczce Type C. Teraz znalezienie kabla w ciemności i podłączenie go do urządzenia staje się niezwykle łatwe, a przewody wpięte do ładowarki wieloportowej wyglądają futurystycznie.

Power Delivery - nowy standard ładowania

powerbank

Dzięki nowej wersji portu USB-C stało się możliwe przesyłanie większej mocy poprzez najpopularniejszy standard na rynku. Teraz możliwe jest szybsze ładowanie smartfonów i innych urządzeń. Tą samą ładowarką możesz zasilać swój telefon, tablet i laptopa. Ładowarka Green Cell USB-C 60W jest idealna do ładowania smartfonów, tabletów i mniejszych laptopów. Adapter pasuje do wszystkich urządzeń z portami USB-C o poborze mocy do 60 W oraz z kablem USB-C do Lightning także do iPhone'ów i iPadów. Ze względu na swoją wydajność ładowarka przeznaczona jest głównie do telefonów, tabletów oraz mniejszych laptopów. Najpopularniejsze urządzenia z portem USB-C i / lub obsługujące technologię zasilania, dla których ten model jest przeznaczony to MacBook Pro 13, Asus ZenBook, HP Spectre, Lenovo ThinkPad i inne. Dzięki obsłudze najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania, takich jak Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC czy Huawei FCP / SCP, kabel GC Ray jest idealny do zasilania dowolnych urządzeń z portami USB typu C. Niezależnie od tego, czy korzystasz z najnowszych smartfonów, takich jak Samsung S20 / S20 Ultra, Xiaomi Mi10, Huawei P30 Pro, tablet iPad Pro 2020, czy konsola Nintendo Switch. Obsługa Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC sprawia, że możemy ładować urządzenie nawet 3x szybciej. Kompatybilny z szybkim ładowaniem.

Konstrukcja

Oplot kabla GC Ray USB-C wykonany jest z wytrzymałych nici polipropylenowych, które nie tylko wyglądają elegancko, ale także chronią kabel przed zarysowaniami i zagięciami. Włókna kevlarowe biegnące wzdłuż kabla zapobiegają jego pękaniu, a wielopoziomowa powłoka kabla zapewnia doskonałą wydajność kabla. Ładowarka Green Cell Power Source to model łączący maksymalną funkcjonalność z niepowtarzalnym designem. To nie tylko praktyczne, ale i eleganckie urządzenie, które idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń.

Ładuj jednocześnie cztery urządzenia

Urządzenie wyposażone jest w 4 porty o łącznej mocy 75W zapewniające najwyższą wydajność ładowania nawet przy korzystaniu z nich wszystkich jednocześnie. USB-C Power Delivery o mocy wyjściowej do 60W, port USB-A został wyposażony w opatentowaną technologię Ultra Charge oraz dwa porty USB-A Smart, które pozwolą ci dostosować najszybszą możliwą prędkość ładowania dla każdego podłączonego urządzenia. Technologia GC Ultra Charge, która znajduje się w porcie USB-A, zapewnia nawet 3,5x szybsze ładowanie baterii smartfona w porównaniu ze standardowym zasilaczem.

Dzięki niewielkim rozmiarom 103 x 72 x 28 mm i wadze 219g ładowarkę można umieścić w bagażu, wsadzić do kieszeni czy postawić na biurku. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje nowoczesna elektronika zapewniająca ochronę przed przepięciami i zwarciami oraz kontrolę temperatury. Wszystko to sprawia, że ta ładowarka jest obecnie liderem w tym segmencie produktów.

Dowiedz się więcej na smart-foto.pl.