Darmowe tapety Hi-Res Zdjęcia satelitarne na telefon

Udostępnij

Świat z góry może wyglądać niesamowicie, nijakie, kolorowe, ponure, i po prostu o każdy inny sposób! Zebraliśmy garść hi-res zdjęć satelitarnych i przycięte je do idealnego rozmiaru, aby być używane jako tapety dla iPhone lub Galaxy.

Zostaw komentarz na końcu tego posta, jeśli chcesz, abyśmy zrobili jeszcze kilka!

Jezioro MacKay, Australia

Położony na granicy stanów Zachodniej Australii i Terytorium Północnego, słone jezioro tylko widzi wodę po sezonowych opadach deszczu - jeśli w ogóle. Jest ono klasyfikowane jako jezioro efemeryczne, co oznacza, że istnieje tylko po opadach. To nie to samo, co jezioro sezonowe, które widzi wodę przez dłuższy czas.

Morze Beringa

Sezonowy lód morski dominuje w górnej części obrazu. Lód odgrywa ważną rolę w ekosystemie morza. Rozwijające się algi przyczepiają się do dna lodu; kiedy lód topnieje na wiosnę, pozostawia za sobą warstwę bogatej w składniki odżywcze słodkiej wody, na której rozwijają się algi. Organizmy znajdujące się wyżej w łańcuchu pokarmowym odżywiają się tymi glonami.

Alpy Ötztalskie, zachodnia Austria

Rzeźbiona obudowa satelity

...ok, to nie jest prawdziwe zdjęcie satelitarne. Ale chcieliśmy Wam pokazać, dlaczego stworzyliśmy kolekcję walizek Satellite. Mamy wrażenie, że wiele z naszych projektów wygląda jak widok satelity z kosmosu, który spogląda na różne części naszej planety (lub nawet innych planet!).

Kotlina Saint George, Australia

Płaskowyż Putorana, Syberia

Pustynia Gibsona

Katmandu, Nepal

Jezioro Gairdner

Park Narodowy Egmont, Nowa Zelandia

Mam nadzieję, że któreś z nich wzbudzi Twoje zainteresowanie, po prostu pobierz je i ustaw jako tapetę!

Wszystkie obrazy są Copyright CC BY-SA 3.0 IGO, chyba że zaznaczono inaczej.