OnePlus 9 i 9 Pro unboxing: Jak to fare?

Udostępnij

OnePlus z pewnością nie brakuje na froncie kreatywności każdego roku, jeśli chodzi o ich komunikaty prasowe i oferowanie jednostek recenzenckich do publikacji na recenzje! OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro nie zawiodły, przybywając w stylowych opakowaniach inspirowanych księżycem. Podczas unboxingu odkryliśmy wyjątkowe aspekty i chcielibyśmy pochwalić się szykownymi urządzeniami wraz z pudełkami. Nasza ciekawość została pobudzona, my również chcielibyśmy dowiedzieć się, czy masz jakieś pytania dotyczące telefonów!

 

Wraz z dziewiątą generacją swoich smartfonów (wywodzących się z oryginalnych "zabójców flagowców"), OnePlus rozpoczął współpracę z Hasselblad. Szwedzka firma jest jednym z oryginalnych członków przemysłu aparatów fotograficznych, a oni należycie dostarczył, między innymi, aparaty fotograficzne dla historycznego lądowania na Księżycu w 1969 roku. Jak widać na unboxingu, OnePlus wziął sobie to osiągnięcie do serca również w opakowaniu telefonów.

 

Ten model jest jednak dostępny tylko dla prasy. Jeśli miałbyś zamówić jeden z nowych smartfonów OnePlus, to oczywiście dostaniesz tylko jedno z pudełek na smartfony, które Ezequiel dla Ciebie unboxingował. Właśnie dlatego nie chcieliśmy pozbawiać Was doświadczenia unboxingu, mimo że Antoine opublikował już swoją recenzję OnePlus 9 Pro w momencie premiery.

oneplus

Jakieś pytania dotyczące OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro?

Chociaż Antoine już utworzył dość wodoszczelną opinię na temat nowego flagowca OnePlus, nadal chcielibyśmy zebrać wszelkie pytania, które możesz mieć na temat tych dwóch smartfonów w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Po tym wszystkim, możesz zastanawiać się nad rzeczami, które my, jako stare ręce w branży recenzji smartfonów, mogliśmy zapomnieć lub nie zauważyć na pierwszy rzut oka.

 

Co to jest ta mała czarna pigułka na nowym aparacie Hasselblad w ogóle? Zachęcamy do zadawania tych i innych pytań w komentarzach! / © NextPit

Czy jest jeszcze coś, o czym chcielibyście wiedzieć odnośnie oprogramowania OxygenOS, które zasila OnePlus 9 w recenzji? Jak chcielibyście, abyśmy zrecenzowali system aparatów? Na proste pytania chętnie odpowiem bezpośrednio pod tym artykułem, a nie trzeba chyba mówić, że skieruję je z powrotem do Antoine'a, który obecnie korzysta ze standardowego modelu.