Flagowiec Apple iPhone 2019 może być wyposażony w nowe tylne aparaty Sony z kamerą 3D

Udostępnij

Jeśli doniesienia mediów są cokolwiek, aby przejść przez, to flagowy iPhone Apple'a z 2019 roku może planować nadążyć za swoimi funkcjami 3D funkcjonalności. I według Bloomberg Quint, firma planuje włączyć zaawansowane czujniki 3D które Sony odsłoni jeszcze w tym roku.

Jeśli Apple zakończy się instalacją czujników 3D w następcach iPhone'a XS i XS Max, to oznacza to oznacza to ulepszony aparat i czujnik funkcje. Szybsze rozpoznawanie twarzy, lepsze efekty fotografowania głębi, a także doskonałe parametry modelowania 3D - najlepiej nadające się do funkcjonalności Augmented Reality. I choć Sony nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat tego, którzy producenci są chętni do zakupu jego czujników 3D czujniki, Bloomberg jest pewien, że Apple jest pierwsze w kolejce do ich zakupu. My również wierzymy, że te czujniki 3D od Sony będą dobrze integrować się z ostatnim Apple kontynuuje swoje przedsięwzięcie w Augmented Reality na swoich urządzeniach.

Zaawansowane sensory 3D od Sony

W swojej wypowiedzi dla Bloomberga, Satoshi Yoshihara, dyrektor działu sensorów w Sony, powiedział: "Aparaty fotograficzne zrewolucjonizowały telefony i bazując na tym, co widziałem, mam takie same oczekiwania co do sensorów 3D. widziałem, mam takie same oczekiwania co do 3D." Dodał również, że "Tempo będzie się różnić w zależności od dziedziny, ale na pewno będziemy świadkami przyjęcia się 3D. Jestem Jestem tego pewien."

Wierzymy, że wszyscy oryginalni producenci mają szansę wykorzystać dostępne kołki sprzedażowe, aby pomóc sprzedać więcej urządzeń w tym roku. Dostępność następnej generacji funkcji aparatu 3D będzie tylko utrzymać naszą głowę w kierunku już trendów 5G łączności. Nie wspominając, składane czynniki formalne są również uruchomienie w tym roku - ciekawe, jak Będą one zintegrowane z opcjami aparatu 3D. A jeśli trzymasz się na uaktualnienie w 2019 roku, to jesteś w gratce.

Istnieją gadżety, takie jak Honor View 20 są już pakowanie Sony "czas lotu" czujnik, który pozwala skanować obiekty w czasie rzeczywistym. Jednak jesteśmy jeszcze potwierdzić doświadczenie użytkownika o tych funkcje.

Nie jest jeszcze jasne, czy te next-gen 3D czujniki zostaną włączone do nadchodzącego iPhone'a flagowego poziomu. Ale my jesteśmy pewni, że czujniki będą poprawią ostrość sensorów w urządzeniu. Na przykład, umożliwi to Face ID będzie działała precyzyjnie, nawet z dużej odległości.

Sony wydało oświadczenie dla Bloomberga mówiąc, że czujniki 3D będą używane do różnych zastosowań, w tym wirtualnej rzeczywistości, rozszerzonej rzeczywistości, gier i innych interaktywnych aplikacji. Firma poszła do przodu, aby zilustrować zdolność użytkownicy mają do dostosowania platformy gier za pomocą rąk - do wykonywania gestów, i grać w gry.

Najnowsze modele iPhone'a firmy Apple mają krótkodystansowe czujniki 3D już zainstalowane w ich systemie TrueDepth Camera. Dlatego zastosowanie zaawansowanej technologii Sony znacząco wpłynie na jak użytkownicy będą wykorzystywać swoje aparaty. Ruch ten pomoże firmie podążać w dobrym kierunku i zmieni sposób postrzeganie kamer w przyszłości. Jeśli wszystko okaże się prawdą, to Apple może być na drodze do zdobycia więcej konsumentów - którzy będą podekscytowani nowym system kamer.