Keynote Apple: Wszystko, co Apple ogłosiło na wrześniowym evencie.

Udostępnij

"Daj ludziom wspaniałe narzędzia, a będą robić wspaniałe things"

Apple Arcade, iPad, nowy zegarek, no i oczywiście i oczywiście główny bohater jesiennego eventu, czyli iPhone 11 - wszystko to się wydarzyło. Niestety, Mac był nieobecny. W przypadku, gdy przegapiłeś lub chcesz przeżyć to wydarzenie, nie martw się. Na naszej stronie Mamy cię pokryte. Wyciągnij krzesło i skupić się na tym pociągu, jak rozbić Extravaganza Apple dla Ciebie.

Apple Arcade

Pierwszy z ekscytujących ogłoszeń był Apple Arcade; Apple's subskrypcja gry, która będzie ustawić z powrotem swoją rodzinę $ 4,99 miesięcznie. Withal, nie będzie będzie jeden miesiąc bezpłatnej próby. Podczas ogłoszenia, firma próbowała gry takie jak Konami's Frogger in Toy Town i Capcom's Shinsekai: Deep Sea.

Firma obiecała włączenie ponad 100 gier z ich katalogu. Mówiąc w imieniu firmy Ann stwierdziła: "To jest w ponad 150 krajach na całym świecie, będziemy krajach na całym świecie, będziemy wprowadzać ponad 100 gier do naszego katalogu w nadchodzących tygodniach".

Apple TV Plus

Następny w kolejce był Apple TV Plus, usługa streamingowa Apple, która spodziewana jest 1 listopada. Usługa wyceniona na podobną opłata w wysokości $ 4,99 za miesiąc dla rodziny będzie zawierać nowe oryginały Apple miesięcznie według firmy.

Rozpoczęcie w ponad 100 krajach, Apple TV+ będzie początkowo mają kilka pokazów. Karta rysunek być może jest ogłoszenie firmy, że dostaniesz rok subskrypcji Apple TV+ za darmo przy zakupie nowego Apple urządzenie.

Nowy 7. Gen iPad

Apple zapowiedziało unowocześnionego budżetowego iPada zoptymalizowanego pod kątem nowy system operacyjny iPad OS. 10,2-calowy iPad zastępuje 9,7-calowego iPada z 2018 roku. Zasilany przez procesor A10 Fusion, iPad ma kilka ulepszeń w jasności i kątach widzenia. kąty widzenia. Dodatkowo, będzie on wyposażony w inteligentne złącze (jeśli chcesz dołączyć Apple Smart Magnetic klawiatury) i nowy inteligentny pokrowiec klawiatury.

To będzie iść na 329 dolarów, w tej samej cenie, co w zeszłym roku.

Apple Watch Seria 5

Apple ogłosił dalszy ciąg dla Watch Series 5, który W przeciwnym razie jest podobny do swojego poprzednika. Co znamienne, jest to pierwszy zegarek Apple do ma zawsze włączoną obsługę wyświetlacza. Aby to osiągnąć, zegarek przyciemnia swoją jasność gdy nie jest używany, w przeciwieństwie do większości smartwatchy, które ograniczają to, co jest wyświetlane. Fajnie, prawda? Czas pracy na baterii to nadal 18 godzin.

Modele GPS będą zaczynać się od 399 dolarów, podczas gdy model GPS + LTE będzie kosztował 100 dolarów więcej. Ceny za zegarek z tytanu i wykończony ceramiką nie zostały wymienione. Towarzyszące zegarkowi są trzy nowe badania zdrowotne; słuchu, serca i śledzenia cyklu menstruacyjnego.

iPhone 11

iPhone'y, jak zwykle, pojawiły się w trzech modelach; iPhone 11 (6,1" LCD), 11 Pro ( 5,8") i 11 Pro Max (6,1"). Wszystkie z nich wyposażone są w nowy procesor A13 Bionic. iPhone 11 posiada podwójny system kamer, podczas gdy dwa modele z wyższej półki wyposażono w nowy układ trzech kamer. nowy układ trzech aparatów z teleobiektywem, ultraszerokim i standardowym obiektywem 12MP. Apple dodał, że każda z kamer będzie strzelać w 4K przy 60 fps.

W iPhone'ach z 2019 roku będzie można robić zdjęcia krajobrazowe selfies i wideo oraz filmy slo-mo, które Apple określił jako "slo-fies". Ponadto, oba modele high-end mają wyświetlacze Super Retina XDR OLED o jasności do 1200 nits. Cena iPhone 11 zaczyna się od 699 dolarów, podczas gdy model Pro będzie kosztować 999 dolarów. Model Pro Max jest wyceniony na $1099. Dowiedz się więcej na: http://tek.com.pl