2022 iPhone plotki

Udostępnij

W zeszłym roku Apple zaprezentował trzy iPhone'y, poprzedników iPhone'a 7, iPhone'a i iPhone'a 8 plus, a następnie zaskoczył nas nowym urządzeniem, iPhone'em X. Jeśli trend się utrzyma, prawdopodobnie zobaczymy trzy iPhone'y zaprezentowane w tym roku, iPhone'a 9 i 9 plus oraz następcę iPhone'a X, iPhone'a XI lub iPhone'a X2. W innych plotkach, Apple może również odsłonić złotą wersję iPhone'a X, który może być iPhone X plus. Poniżej znajdują się plotki na temat tego, co ma się wydarzyć w świecie Apple w tym roku:

Data wydania i premiera iPhone'a XI

Jeśli w ogóle nie będzie iPhone XI, to nie zostanie wydany do września i prawdopodobnie zostanie ogłoszony w sierpniu. Zazwyczaj, Apple, ogłasza urządzenia w swojej imprezie września z preorderów rozpoczynających się pod koniec tego samego tygodnia. iPhone X był wyjątkiem, ale jego prawdopodobne Apple będzie przestrzegać swojej tradycji tym razem. iPhone XI (wymawiane jako jedenaście) będzie miał większy wyświetlacz około 6,5 - calowy wyświetlacz OLED, podczas gdy inne modele będą sport mniejszy wyświetlacz 6-calowy do 5,8-calowy wyświetlacz OLED lub z LCD dla iPhone 9. Wiele młynów plotek zgadzają się, że Apple będzie toczyć się większą wersję iPhone X. Według innych spekulacji, wszystkie trzy modele będą wyposażone w wyrafinowany Face ID.

Kamery

Wykorzystując obecne trendy Apple jako punkt odniesienia, oczekuje się, że wszystkie trzy modele będą wyposażone w podwójną tylną konfigurację kamery. Ponadto, według młynów, wszystkie modele będą sport prawdziwą głębię przedni aparat, jak to jest wykorzystywane przez Face ID tech, a także przez nowe animoji. W innych raportach, tajwański punkt informacyjny poinformował, że spodziewa się innego iPhone'a z potrójnym obiektywem setup aparatu, ale w 2019 roku. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli zobaczymy ten setup w jednym z modeli high-end w tym roku - iPhone XI.

Hardware

Obecne najnowsze modele iPhone'a wykorzystują najpotężniejsze procesory, jakie Apple mogło wbudować - układ A11 Bionic z silnikiem neuronowym do biometrii oraz koprocesor ruchu M11. Według plotek, to nie ma wątpliwości, że w 2018 roku, możemy albo oczekiwać, że modele będą zasilane przez ten sam procesor lub nowy A12 lub zaawansowanej wersji procesora A11. Nowy procesor ma również oferować większą wydajność, a nawet iść wolno na zużycie baterii, jeśli Apple nie zwiększy pojemność baterii. Według analityka KGI Securities, Ming-chi Kuo, jeśli pojemność baterii zostanie zwiększona, Apple ponownie użyje 2-komorowej baterii, aby poprawić obecną pojemność o 25%.

Oprogramowanie

Obecnie Apple rozwinął iOS 11.4 beta, a według młynów plotek, jedyną rzeczą, którą są pewni o modelach 2018 jest oprogramowanie, iOS 12. Jego oczekuje się, że dostaniemy podgląd w nadchodzącym wydarzeniu Apple, Apple Worldwide Developer Conference.

Wnioski

Zaleca się, aby wziąć powyższe informacje z szczyptą soli, ponieważ jest zbyt wcześnie, aby dokonać konkretnych wniosków. Apple może również zmienić swoje plany w ciągu roku lub wybrać, aby zaskoczyć wszystkich, jak to się stało z iPhone X.

Więcej na: http://tek.com.pl