Ranking power banków wiosna 2021

Udostępnij

Na rynku znajdziemy aktualnie wiele nowoczesnych i efektywnych powerbanków. Jak wybrać ten najlepszy, dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb? Aby ułatwić wybór przygotowaliśmy krótki ranking.

RDY 10000 mAh ładowarka 2xUSB USB-C

Ładowarka jest wyposażona w 2 porty USB - oba wyposażone są w technologię Quick Charge 3.0, która pozwala na szybkie ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie. USB-C - może służyć zarówno do ładowania urządzeń, jak i do ładowania samego powerbanku. Dzięki zastosowaniu Power Delivery oszczędzamy czas ładując urządzenie. Z kolei microUSB - zapewnia wysoką kompatybilność z różnymi urządzeniami i wygodę użytkowania. Sygnalizacja świetlna podaje dokładne informacje o stanie naładowania twojego powerbanku. Do powerbanku dołączony jest również uniwersalny kabel microUSB.

Pomimo dużej pojemności powerbank waży tylko 230g i mieści się w dłoni. Posiada bardzo ergonomiczny kształt. Etui wykonane jest ze specjalnego tworzywa sztucznego bez odcisków palców.

RDY 10000 mAh ładowarka USB USB-C QC 3.0

telefon

To niezwykle pojemny i szybki powerbank dla wymagających użytkowników. Nadzwyczajna pojemność – Aż 20000 mAh to wystarczająca ilość energii, żeby wspomóc niejedno urządzenie. 2 porty USB (QC 3.0) oraz wejście USB-C PD pozwalają na podłączenie aż 3 urządzeń w tym samym czasie. Port USB-C PD umożliwia ładowanie nie tylko smartfonów, ale również np. MacBooków. Obudowa power banku została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Czytelny wyświetlacz LED pokaże ile procent energii zostało w powerbanku. Urządzenie ma 7 poziomów zabezpieczeń - przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym, krótkimi spięciami i polem elektromagnetycznym.

Xiaomi 3 20000 mAh QC3.0 USB-C 18W

Xiaomi 3 20000 mAh QC3.0 USB-C 18W ma dwa porty USB A i jeden port USB-C, oba obsługują szybkie ładowanie wieloprotokołowe, dzięki temu urządzenie może ładować 3 inteligentne urządzenia w tym samym czasie. Wystarczy nacisnąć dwukrotnie przycisk sprawdzania baterii, aby przejść do trybu ładowania niskoprądowego w celu zasilania urządzeń inteligentnych o niskim natężeniu, takich jak zestawy słuchawkowe i bransoletki Bluetooth. Korzystając z precyzyjnych urządzeń do pomiaru rezystancji i pojemności, zaawansowane mikroukłady są nie tylko bezpieczne, ale mogą skutecznie zwiększyć prędkość konwersji, ustabilizować napięcie rozładowania i zapewnić ochronę wielu obwodów.

Xiaomi ZMI Aura 20000 mAh QB822

Dzięki dużej mocy powerbank ZMI Aura może służyć do ładowania szerokiej gamy inteligentnych urządzeń - smartfonów opartych na systemie Android, iOS, a nawet Nintendo Switch. Ukryta matryca służy do wyświetlania poziomu naładowania, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz poznać dokładny poziom baterii. Urządzenie posiada dwa porty USB-A i jeden port USB-C do jednoczesnego ładowania wielu urządzeń. Port USB-C umożliwia szybkie ładowanie urządzeń mobilnych. Na przykład Mi Mix 2S można naładować w zaledwie 1,7 godziny.

Green Cell 30000 mAh PB114

Obudowa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, które jest odporne na uderzenia i zadrapania. Krawędzie urządzenia zostały zaokrąglone, dzięki czemu dobrze trzyma się je w dłoni, nie zaczepia się także podczas wkładania/wyciągania go z plecaka, czy torby. Z lewej strony znajduje się wejście do podłączenia power banku do ładowarki. Do wyboru mamy końcówkę microUSB lub USB typu C. Od frontu umieszczono trzy wyjścia USB, oraz dwie diody LED, które po włączeniu zamieniają urządzenie w latarkę. Producent wyposażył power bank w trzy wyjścia, dzięki temu możemy na raz ładować trzy urządzenia. W przypadku power banków o małej pojemności byłoby to rozwiązanie zbędne, jednak mając zapas energii wynoszący 30000 mAh, spokojnie można sobie na to pozwolić. Tak wysokie natężenie prądu sprawia, że możemy bardzo szybko naładować naszego smartfona, czy inny sprzęt, jeśli tylko nasze urządzenie jest do tego przystosowane.

Smartfon o pojemności baterii 2400 mAh przy maksymalnym natężeniu prądu wynoszącym 2,4A możemy naładować do pełna w godzinę. Green Cell PB75 jest też wyposażony w szereg zabezpieczeń.

Dowiedz się więcej na smart-foto.pl.