Co nowego pojawi się w kolejnych iPhone'ach i iPadach Apple

Udostępnij

Apple, podobnie jak inne gigantyczne firmy technologiczne, musi Apple, podobnie jak inni giganci technologiczni, co roku wprowadza na rynek nowe produkty, a my w Carved interesujemy się głównie kolejne wersje iPhone'ów i iPadów. Według Bloomberg raporty, Apple planuje zwiększyć swoją grę AR poprzez wyposażenie następnych iPhone'ów w bardziej wydajne kamery 3D, potężny chip, złącze USB-C oraz zaktualizowaną wersję tańszego iPada.

Zasilany laserem kamery 3D

Apple planuje porzucić technologię projekcji punktowej dla innej technologii, która działa na dużych odległościach, skaner laserowy. Laser Idealnie sprawia, że kamery 3D być długi zasięg; będą one w stanie pracować do odległość 15 stóp od urządzenia. The Obecna technologia daje jedynie odległość do 50cm. W przypadku Augmented Reality, nowa kamera 3D zapewni lepsze umiejscowienie wirtualnego obiektu i dokładniejsze postrzeganie głębi. Ostatnio doniesiono, że Apple prowadzi rozmowy z Sony w sprawie nowych czujników. Kamera 3D będzie również wykorzystywana do robienia zdjęć z lepszym efektem bokeh. lepszym efektem bokeh.

Są to długoterminowe plany Apple i nie zadebiutują w najbliższym czasie. Ze źródeł wynika jednak, że zasilane laserem kamery pojawią się w iPhone'ach z 2020 roku, chyba że Apple postanowi nas zaskoczyć. nas. System kamer 3D będzie również na tylnej konfiguracji kamery. Według źródeł, kamera 3D zadebiutuje również jako aktualizacja do iPada Pro w 2020 roku.

Jeśli chodzi o iPhone'y z 2019 roku, Apple planuje wprowadzić aktualizację dla m.in. iPhone XR, a także następcy dla iPhone'a XS i iPhone'a XS Max. Flagowe telefony z wyższej półki będą wyposażone w trzy tylne kamery, a pozostałe urządzenia będą będą miały tylko ulepszony system kamer. Trzecia kamera umożliwi wyłącznie urządzenia zaoferować szerszy zakres zoomu a także uchwycić zdjęcia z większym polem widzenia. Ten nowy system kamer będzie również przechwytywać więcej pikseli, które będą być pozwany do naprawy zdjęć lub wideo za pomocą Apple Software. Funkcja zdjęć na żywo zostanie również ulepszona i podwoi długość do sześciu sekund.

USB-C złącze, Nowy Chip, i iOS 13

Wreszcie, wydaje się, że Apple postanowił dołączyć do reszty USB-C świat i pozbycie się złącza Lightning. Według. raportów, Apple testowało wersje 2019 iPhone'ów z USB-C. Jest to doskonały ruch, ponieważ nowe modele będą kompatybilne z ładowarkami używanymi przez inne telefony i być może międzyplatformowy transfer danych nie będzie problemem.

iPhone'y 2019 wykorzystają także unowocześniony procesor bioniczny, będą wyposażone m.in. zaktualizowany czujnik Face ID i wiele innych zmian. Ale uważa się, że ich rozmiar nie ulegnie zmianie i nie będzie 5G do 2020 roku.

Podobnie jak Android, Apple planuje również włączyć systemowy tryb ciemny w iOS 13. Nie będzie również być ulepszenia w jego Car play. iPhone otrzyma również iPad jak aktualizacje, takie jak wiele wersji jednej aplikacji i ulepszone zarządzanie plikami.

iPad

Mniej jest doniesień na temat kolejnego iPada. Według aktualnych informacji, tani iPad zostanie wzbogacony o 10-calowy ekran i szybszy procesor. procesor. Zachowa złącze Lightning.