Zestawienie plotek o iOS 13

Udostępnij

Coroczna konferencja deweloperska Apple WWDC 2019 już za rogiem. za rogiem. To właśnie na tej konferencji Apple ogłasza swoje technologiczne postępy w swoim oprogramowaniu. Część keynote będzie dotyczyć iOS 13, systemu operacyjnego Apple dla iPhone'ów i iPadów. system operacyjny Apple dla iPhone'ów i iPadów. Było wiele plotek latających wokół o iOS 13 i tutaj jest najnowszy roundup plotek;

Ogłoszenie data i dostępność

Apple ma ogłosić iOS 13 w WWDC 2019 w tym czerwiec. Po ogłoszeniu, beta będzie się zwykle dla deweloperów. Po kilku tygodniach pojawi się publiczna beta dla każdego, kto będzie mógł ją przetestować. W pełni Aktualizacja iOS będzie dostępna dla urządzeń w okresie jesiennym. Jego ten czas, że Apple wypuszcza nowe iPhone'y, prawdopodobnie nowe iPhone'y będą dostarczane z iOS 13.

Jakie urządzenia otrzymają iOS 13?

System iOS 12 firmy Apple był oparty na wydajności, a to nie jest zmieni się w przypadku iOS 13. Raporty sugerują, że iOS 13 poprawi wydajność i przyniesie lepsze animacje dla multitaskingu. Według najnowszych doniesień, z Francuski blog iPhone iPhoneSoft.fr, Apple będzie porzucić wsparcie dla swoich starszych urządzeń i obejmuje to; iPhone 5S i SE, iPhone 6 i 6 plus, a także oryginalny iPad Air i iPad Mini 2. Bez dalszej zwłoki przyjrzyjmy się funkcjom oczekiwanym w iOS 13;

iOS 13 funkcje;

    Ciemny tryb

Podobne do tego, co Google zrobił, Apple jest również ustawić, aby przynieść ciemny tryb do iOS 13. Według Bloomberga, tryb ten może być aktywowany poprzez centrum sterowania, menu szybkiego dostępu, a także z prawego górnego rogu na iPhone'ach z Face ID. Tryb ten będzie łatwy na iOS użytkownika oczy, jak to sportowe czarny kolor, szary i jego odcienie.

    Przesuń palcem klawiatura

Podobnie jak w przypadku techniki "swipe", która jest dostępna w większości klawiatur Android, iOS 13 przyniesie możliwość pisania podczas przesuwania palcem po klawiaturze. palcem po klawiaturze.

    Uaktualnienia dla iMessage i innych aplikacji iOS

System iOS 13 przyniesie także duże uaktualnienia dla aplikacji Apple. Uaktualnienia te mają poprawić wydajność i ogólną funkcjonalność aplikacji. aplikacji. Aktualizacje obejmują; iMessage, aby mieć WhatsApp jak funkcje, nazwę wyświetlania, i zdjęcie profilowe. Mapy zostaną ulepszone, aby mieć łatwiejsze ustawienia dla częstych lokalizacje. Inne aktualizacje obejmują tryb uśpienia, który będzie działał w połączeniu z funkcją Bedtime. Te aktualizacje będą używane do włączania funkcji Nie przeszkadzać, wyciszanie powiadomień i przyciemnianie ekranu blokady. Kolejna aktualizacja nadchodząca do ekranu czas pozwoli rodzicom ustawić limity czasu, w którym pewne osoby mogą kontaktować się ze swoimi dziećmi.

    Aplikacje dla systemów iOS i MacOS

Jest to funkcja, o której mówiło się od dawna. czasu. Według wiarygodnych źródeł w postaci 9to5Mac, tym razem, Apple pozwoli iOS na współpracę aplikacji z macOS.

    Aktualizacje do ARKit

Podobnie jak jego poprzednicy, iOS 13 ma przynieść ulepszenia do AR firmy Apple. Według raportu z 9to5Mac, iOS 13 przyniesie wsparcie dla stereofonicznych zestawów słuchawkowych AR oraz kontrolerów z touchpadami. ARKit ma również rozpoznawać ludzkie pozy.