Xiaomi 2021 launch event Part 2: Czy Xiaomi zaprezentuje nowego Mi Mixa?

Udostępnij

Przez ponad dwie godziny, Xiaomi trzymało nas wszystkich w napięciu, ogłaszając swoje nowe produkty. Najważniejszym punktem wczorajszego live streamu był zdecydowanie Xiaomi Mi 11 Ultra, high-endowy flagowiec firmy. Jednak wczorajsze wydarzenie nie było wystarczająco długie, aby firma mogła zaprezentować wszystkie swoje nowe produkty. Z tego samego powodu, zdecydowali się kontynuować z "Częścią 2" tego samego później dzisiaj.

W dzisiejszym wydarzeniu, Xiaomi ma w końcu odsłonić Mi Mix marki słuchawki gier innych produktów. Po raz kolejny, mamy osadzony link poniżej, tak, że można złapać resztę strumienia bez konieczności opuszczania tej strony.

Czy Mi Mix nadchodzi z ciekłym obiektywem?

Kilka dni przed mega wydarzeniem, Xiaomi pokazał mini-teaser nowego modelu Mi Mix na platformie mediów społecznościowych Weibo. W przypadku, gdy nie jesteś świadomy, seria Mi Mix jest gdzie Xiaomi zazwyczaj wypróbowuje nowe technologie i wymyśla niezwykłe telefony koncepcyjne.

xiaomi

Ostatnią słuchawką Mi Mix od firmy był Xiaomi Mi Mix Alpha, który słynął z wyświetlacza, który zawija się wokół telefonu raz. Plotki mówiły o możliwości, że następne urządzenie Mi Mix będzie wyposażone w "płynny obiektyw", który ma umożliwić robienie zdjęć teleobiektywem, a także zdjęć makro. Silnik ma być w stanie zmienić kształt obiektywu, aby umożliwić szybkie ustawianie ostrości.

Tak czy inaczej, aby złapać wydarzenie na żywo, być gotowy do 12:30 PM czasu brytyjskiego, i 4:30 PM czasu indyjskiego. Dla naszych widzów w USA, czas byłby 7:30 AM EST.