Wskazówki dotyczące iPhone'a z iOS 13

Udostępnij

Na temat nadchodzącego flagowca iPhone'a krąży wiele plotek. W oczekiwaniu na jesienne wydarzenie, kilka przecieków podpowiada, co użytkownicy powinni oczekiwać od następnego flagowego iPhone'a firmy Apple. Tym razem, Apple może mieć wyciekły niektóre informacje sprzętowe o swoim następnym flagowcu, nawet nie wiedząc o tym, być może oni wiedzą. Informacje te mogą być klasyfikowane jako jeden z największych zmian które nadchodzą do następnej iteracji iPhone'ów.

Bye bye złącze Lightning, witamy USB-C

Wcześniej w tym roku, nie było słowo na ulicy, że Apple testuje USB-C dla swoich przyszłych iPhone'ów, albo 2019 lub 2020 modeli. Najnowsze odkrycie sugeruje, że zmiana sprzętowa zmiana będzie odtąd na iPhone'ach 2019.

Użytkownik Apple, Raphaël Mouton, natknął się na to odkrycie i opublikował je na swoim koncie na Tweeterze konto. W poście, użytkownik zamieścił obraz odzyskiwania iOS 13 beta. Na obrazie, można zobaczyć koniec kabla nie wygląda jak Lightning złącze. Idąc przez wcześniejsze plotki, to na pewno USB C. porównując obraz odzyskiwania aktualnego iOS; aktualny obraz OS pokazuje złącze Lightning złącze.

Jednakże, cynicy mają również zwrócili uwagę, że obraz odzyskiwania iOS 13 pokazuje kabel USB-C wskazujący na MacBooka. Oznacza to, że może to być koniec złącza Lightning do USB-C szybka ładowarka, co jest również możliwe. Więcej entuzjastów mówi, że Apple na pewno będzie miał USB-C w iPhone'ach, biorąc pod uwagę, że już wprowadził zmiany w swoich iPadach Pros i MacBookach z 2018 roku. Z USB-C, fani Apple będą pewni, że będzie również szybki ładujący zasilacz USB-C.

Nie więcej 3D Touch

3D Touch to jedna z najlepszych technologii nawigacyjnych Apple. która zadebiutowała w iPhonie 6s. Z upływem lat wydawało się, że 3D Touch zostanie zastąpiony. touch zostanie zastąpiony. W iPhonie XR Apple zastosowało technologię dotyku haptycznego zamiast zamiast 3D touch. W iOS 13, rzeczy są bardziej poważne i podpowiadają wyjście z 3D touch. Oto dlaczego;

iOS 13 używa gestów i skrótów do nawigacji. Wszystkie te opierały się na 3D touch, ale teraz, już nie. Ponadto, Apple chce używać większej baterii w swoich następnych iPhone'ach; najbardziej sensownym komponentem do wyeliminować jest nieporęczne 3D touch. Ponadto, Ming-Chi Kuo, znany Apple insider, miał zgłaszane wcześniej, że Apple będzie pozbyć się 3D touch z powrotem w Kwiecień ubiegłego roku.

MacRumors dostał ostateczne potwierdzenie od źródła bezpośrednio związane z dostawcami Apple w Azji

Wrap do góry

Biorąc pod uwagę rekord Apple z wycieku funkcji swoich przyszłych produktów, port Lightning / złącze może być porzucony na rzecz USB C. W betach iOS 11, Apple wyciekły FaceID i Homepod. W betach iOS 12, Apple przypadkowo wyciekło wiele szczegółów na temat iPhone'a XS Max; szczegóły obejmowały funkcję dzielenia ekranu, funkcje szczegóły obejmowały funkcjonalność dzielonego ekranu, zdolność dual SIM, a także jego design. 

Więcej na: http://tek.com.pl