To jest prawie Showdown między Apple i Samsung

Udostępnij

Apple i Samsung były monarchami w high-end rynku smartfonów na kilka lat teraz, i stale walczyli go na udział w rynku i zysków. Teraz, dwa giganty technologiczne są ustawione na kolejny duży face-off, jak jeden już uruchomił swoje nowe urządzenie flagowe.

Nie było setki plotek latających wokół całego Internetu, jak oczekiwanie na te nowe gadżety trwa. Śledzenie wszystkich tych plotek może być wyczerpujące, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, który z dwóch urządzeń high-end należy uzyskać, lub jeśli jesteś zagorzałym zwolennikiem trendów technologicznych smartfonów.

Ciepło na tych dwóch telefonów nadal wzrasta w ciągu ostatnich kilku miesięcy, z pytaniami, na którym urządzenie będzie prześcignąć drugiego idzie bez pewnej odpowiedzi.

W dniu 23 sierpnia, Samsung w końcu zaprezentował nowy Samsung Galaxy Note 8. Smartfon jest lashed z przepięknym wyświetlaczem i potężne specyfikacje, i jest zaprojektowany, aby być absolutną bestią! Wraz z iPhone'em, który również ma zostać wprowadzony na rynek najprawdopodobniej w ciągu najbliższego miesiąca, to prawie showdown dla tych gigantycznych firm technologicznych. Który smartfon zostanie koronowany na króla w biznesie?

Podczas jego odsłonięcia, Samsung był naprawdę jasne z jednej wiadomości, że nie będzie po prostu pozwolić Apple dominować. Firma zbudować Galaxy Note 8 z najlepszych funkcji z obu Galaxy S8, Galaxy S8 +, Galaxy Note linii i wielkich dodatkowych komponentów, aby wymyślić swój najbardziej imponujący smartfon. Pochodzi z zakrzywionym ekranem z S8 i S8+, który prawie każdy użytkownik chce, i uczynił go nieco większy na 6,3" (z 6,2" w Galaxy S8+). Smartfon został również odświeżony z kilkoma zgrabnymi liniami i rewolucyjnym odczuciem spopularyzowanym przez urządzenia S8.

Posiada również szybkie ładowanie bezprzewodowe, nowe procesory, które zapewniają doskonałą wydajność i jest wyposażony w piękny system Android Nougat. W sekcji "dodatki", to sprawia, że znak jest pierwszym smartfonem Samsung sport podwójny obiektyw aparatu. Zachowuje również rysik Galaxy Note S Pen, który jest teraz jeszcze bardziej ulepszony. Zgodność pamfletu z S Pen Stylus pozwala użytkownikom rysować i pisać na ekranie.

Już niedługo będziemy świadkami odsłonięcia przez Apple najbardziej oczekiwanego urządzenia tego roku, czyli iPhone'a 8. To nie jest po prostu następny iPhone, ale jest to 10 rocznica telefon z amerykańskich gigantów technologicznych.

Plotki wokół iPhone 8 przekroczyły wszelkie rekordy w liczbach, a "iPhone 8" wyszukiwań w Google znacznie przewyższają "Galaxy Note 8" wyszukiwań. iPhone podobno widział Apple zrobić reorganizację na swoich projektach iPhone, i to ma być jednym z największych wydań z firmy. Jednak dwa urządzenia są nadal oczekuje się, że są nieco podobne w funkcjach, a zatem większość kupujących będzie z pewnością zależy od osobistych preferencji.

Apple iPhone 8 jest touted kosztować więcej niż 1000 dolarów, z Note 8 powiedział, że jest mniej kosztowne.