Czego można się spodziewać po nadchodzącym 30 października Apple Event

Udostępnij

Niedawno Apple złamał wiadomość o swoim drugim wydarzeniu 2018 roku. Wydarzenie ma się odbyć 30 października 2018 roku; i tym razem odbędzie się w Brooklynie. W swoim wielkim ogłoszeniu, złożyli oświadczenie, "więcej w tworzeniu" - fraza, która dostała nas wszystkich podekscytowanych tym, co ma nadejść. Apple w swoim wydarzeniu z września 2018 roku, odsłonili wciąż modnego flagowca z serii iPhone X, a także nowy zegarek Apple watch series 4.

W nadchodzącym wydarzeniu, bardzo spodziewamy się odsłonięcia nowych produktów, w tym nowego iPada Pro, MacBooka Air, Maca Mini, jak również możliwość pojawienia się iPada Mini. Dlatego też, bez dalszego zastanawiania się, spójrzmy na gadżety, których możemy się spodziewać w keynote Apple z nadchodzącego wydarzenia 30 października.

iPad Pro

Spodziewamy się, że nowy iPad Pro będzie charakteryzował się minimalnymi ramkami z możliwym, jeszcze niepotwierdzonym wyświetlaczem notch. Urządzenie ma być uruchomiony w dwóch rozmiarach, w tym 11-calowy, jak również przeprojektowany 12,9-calowy rozmiar wyświetlacza.

Nowe urządzenie będzie również domem ulepszonej funkcji Face ID, funkcja, która po raz pierwszy pojawiła się w serii iPhone X. Co więcej, nowa technologia Face ID ma podobno działać we wszystkich aspektach, w tym gdy iPad Pro jest trzymany w portrecie, krajobrazie, a nawet po podłączeniu do inteligentnej klawiatury.

Różne przecieki opublikowane wcześniej, potwierdzają, że nowy iPad Pro przejdzie z poprzedniego portu Lightning na nowy USB-C do szybkiego ładowania. Nowa funkcja pozwoli urządzenie do podłączenia do zewnętrznego wyświetlacza i wyjście 4K HDR jakości wideo. Oczekuje się również, że pojemność baterii zostanie zwiększona, wyjaśniając funkcję szybkiego ładowania USB-C.

Zmodernizowany MacBook Air

Istnieje również prawdopodobieństwo, że Apple odsłoni długo oczekiwanego MacBooka Air w nadchodzącym wydarzeniu. Raport Bloomberga pochodzący z sierpnia 2018 roku; twierdził, że nowe urządzenie zauważy szczuplejsze ramki w porównaniu do swojego poprzednika. Przewiduje się również, że zmodernizowany MacBook Air będzie wyposażony w wyświetlacz Retina, nowy USB-C. Będzie również mieścił procesor Intela 8. generacji - możliwe wyjaśnienie dla podobno niskich cen detalicznych.

Nowy Mac Mini

Różne raporty potwierdziły również, że Apple zaprezentuje również zmodernizowany Mac Mini, od swojego poprzednika z 2014 roku. Nowy Mac Mini będzie używać słynnego procesora Intela 8. generacji i USB-C, jak również. Istnieją również niepotwierdzone doniesienia, że Mac Mini będzie zawierał szybki dysk SSD. Jego cena według Bloomberg; zostanie również znacznie obniżona, aby pomóc zwiększyć sprzedaż komputerów Mac. Według raportu, nowy Mac Mini jest skierowany do twórców aplikacji, nowych użytkowników komputerów stacjonarnych, jak również zwykłych użytkowników domowych.

The AirPods 2

Innym możliwym ogłoszeniem w keynote Apple jest odsłonięcie AirPods 2. Nowe AirPods mają mieć funkcję tłumienia hałasu, z możliwością wodoodporności. Według różnych plotkarskich doniesień, AirPods 2 będą również wspierać bezprzewodowe ładowanie - funkcja po raz pierwszy ogłoszona na etui do bezprzewodowego ładowania w wydarzeniu Apple w 2017 roku. Co więcej, AirPods 2 będą również zintegrowane z możliwościami Siri.

The AirPower

Według Ming-Chi Kuo, znanego leakera Apple, Apple może ogłosić nowe i ulepszone bezprzewodowe ładowarki AirPower.