Inne akcesoria i aktualizacje oprogramowania z 30 października Apple Event

Udostępnij

Apple, w ich 30 października wydarzenie, oni również ogłosił nowe akcesoria i aktualizacje oprogramowania do pracy wraz z nowymi gadżetami odsłonięte. I choć możemy się spodziewać aktualizacji, funkcji i ulepszeń, które mają być wykonane na akcesoria i aktualizacje oprogramowania, ogłoszone akcesoria były nadchodzące. Oto akcesoria i aktualizacje oprogramowania ogłoszone.

Apple zaprezentował zaktualizowany Apple Pencil 2

Apple zaprezentował również ulepszony Apple Pencil 2, który będzie dostarczany wraz z nowym iPadem Pro 2018 - ale będziesz musiał go kupić. W przeciwieństwie do irytującego systemu ładowania z poprzedniej wersji, nowy Apple Pencil2 jest w stanie przymocować się magnetycznie do nowego iPada Pro i zostać naładowany. I choć nowy Apple Pencil 2 może pochodzić z nowych funkcji ekscytujących, to nadal utrzymuje oryginalne specyfikacje z poprzednika. Jednak nowy projekt jest bardziej minimalny niż jego poprzednik - srebrna szyna i odłączany cap zostały pominięte. Pencil 2 ma także płaską powierzchnię z jednej strony, aby nie staczał się ze stołu.

Ponadto, nowy Pencil 2 jest wyposażony w kontrolę gestów - pozwalając użytkownikom stukać w jego boki, aby wybrać różne narzędzia. Co więcej, nowe sterowanie gestami jest dobrze zaprojektowane, aby zintegrować się z innymi funkcjami w różnych aplikacjach do rysowania. Nowy Pencil 2 jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie $129 - to jest $30 więcej cena detaliczna niż jego poprzednik.

Apple ogłosił nową inteligentną klawiaturę

Apple ogłosiło nową inteligentną klawiaturę, która jest przeznaczona do pracy z nowym iPadem Pro 2018. Nowa inteligentna klawiatura magnetycznie przymocowuje się do iPada Pro, chroniąc jego przednią i tylną stronę przed uszkodzeniem. Co więcej, inteligentna klawiatura ma teraz dwa kąty zamiast jednego z poprzednika - projekt, który po raz pierwszy pojawił się w linii Surface Pro firmy Microsoft.

Zauważyliśmy również, że funkcja magnetyczna na nowej klawiaturze inteligentnej pozwala na łatwe przymocowanie jej do iPada Pro 2018. To w przeciwieństwie do poprzednika, który używał inteligentnego złącza do mocowania. W wysiłkach, aby wyprzedzić swoich konkurentów, Jon Ternus, wiceprezes ds. sprzętu i inżynierii w Apple, twierdził, że żadne inne urządzenie nie może dostosować swoich potrzeb użytkowników, jak iPad. Inteligentna klawiatura jest również dostępna w przedsprzedaży, a jej cena detaliczna wyniesie 199 dolarów.

WatchOS 5.1: zaktualizowane emoji i twarze zegarków

Apple wydał watchOS 5.1 w ich 30 października wydarzenie. Nowa aktualizacja oprogramowania pochodzi z aktualizacją emoji, nowe twarze zegarek, jak również funkcję audio grupy FaceTime. Wśród nowych funkcji watch-face, jest "kolor" opcja, która pozwala użytkownikom wybrać różne odcienie, które zajmują całą twarz.

Nowy watchOS 5.1 zawiera również ponad 70 nowych emoji - te same emoji obsługiwane przez iOS 12.1. Co więcej, kontrowersyjny bajgiel jest również dostępny na nowej aktualizacji oprogramowania. Byliśmy również podekscytowani, gdy dowiedzieliśmy się, że nowa aktualizacja naprawiła drobne problemy, w tym błąd, który uniemożliwiał użytkownikom wysyłanie i odbieranie zaproszeń w aplikacji Walkie Talkie, a także błąd, który powodował niekompletną instalację Walkie Talkie dla wybranych użytkowników.