Wielofunkcyjnym urządzeniem medycznym który zapewnia skuteczne zwalczanie zmian skórnych różnego rodzaju jest zdecydowanie dermapen. Kraków słynie ze stosowania tego urządzenia np. w klinice tutaj , gdzie jest rekomendowane.

 

Kobieta po zabiegu dermapen w Krakowie
Kobieta po zabiegu dermapen

 

Gdzie znajduje zastosowanie dermapen?

  • spłycanie zmarszczek na twarzy, szyi dekolcie, czy innych powierzchniach ciała – dermapen można zastosować zarówno przy głębszych, jak i płytszych zmarszczkach,

  • odmładza skórę dłoni – poprawia się samopoczucie każdej kobiety,

  • redukuje rozstępy na wszystkich powierzchniach ciała – bez znaczenia jest czas ich występowania

  • leczy blizny pozostałe po oparzeniach,

  • leczy blizny pozostałe po operacjach

  • goi keloidy

 

 

 

Dermapen potrafi więc skutecznie wyleczyć prawie wszystko z czym próbujemy walczyć drogimi kosmetykami do pielęgnacji skóry dostępnymi np. w Krakowie. Może więc warto odstawić je i zdecydować się zastosowanie dermapenu? Lekarze z Krakowa podkreślają, iż pobudzenie naturalnego kolagenu zapewnia skórze świeży wygląd, jędrność i jasny kolor a zmarszczki są mniej widoczne.  Aby zabieg dermapenem  był efektywny powinien być przeprowadzony minimum 4razy.

Tak doradzają eksperci z większych miast np. Krakowa, czy Warszawy. Odstęp między dwoma pierwszymi powinien wynosić 2 tygodnie a następne w odstępie 1 m-ca. Poprawiony wygląd skóry już po pierwszym zabiegu motywuje do dalszego korzystania z dermapenu. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest możliwość jednoczesnego wykonania zabiegu na wiele okolic ciała.